Bickley (Pre May 2022) |
Kira Gabbert |
Conservative |
|
Bickley (Pre May 2022) |
Kate Lymer |
Conservative |
|
Bickley (Pre May 2022) |
Colin Paul Smith |
Conservative |
|
Biggin Hill |
Julian Wybergh Benington |
Independent |
|
Biggin Hill |
Melanie May Stevens |
Independent |
|
Bromley Common and Keston (Pre 2022) |
David Barrington Jefferys |
Conservative |
|
Bromley Common and Keston (Pre 2022) |
Robert McIlveen |
Conservative |
|
Bromley Common and Keston (Pre 2022) |
Alexa Christine Anne Michael |
Conservative |
|
Bromley Town |
Nicky Dykes |
Conservative |
|
Bromley Town |
Will Harmer |
Conservative |
|
Bromley Town |
Michael James Rutherford |
Conservative |
|
Chelsfield and Pratts Bottom (Pre 2022) |
Mike Botting |
Conservative |
|
Chelsfield and Pratts Bottom (Pre 2022) |
Samaris Victoria Cosette Huntington-Thresher |
Conservative |
|
Chelsfield and Pratts Bottom (Pre 2022) |
Angela Page |
Conservative |
|
Chislehurst |
Katy Boughey |
Conservative |
|
Chislehurst |
Suraj Sharma |
Conservative |
|
Chislehurst |
Kieran Stephen Cunningham Terry |
Conservative |
|
Clock House |
Vanessa Ann Allen |
Labour |
|
Clock House |
Ian Wallace Dunn |
Labour |
|
Clock House |
Josh King |
Labour |
|
Copers Cope (Pre May 2022) |
Russell Lawrence Mellor |
Conservative |
|
Copers Cope (Pre May 2022) |
Michael John Tickner |
Conservative |
|
Copers Cope (Pre May 2022) |
Stephen Frederick Christian Wells |
Conservative |
|
Cray Valley East (Pre May 2022) |
Yvonne Jasmine Mary Bear |
Conservative |
|
Cray Valley East (Pre May 2022) |
Chris Pierce |
Conservative |
|
Cray Valley East (Pre May 2022) |
Harry Randolph Stranger |
Conservative |
|
Cray Valley West (Pre May 2022) |
Judi Ellis |
Conservative |
|
Cray Valley West (Pre May 2022) |
Colin Walter Hitchins |
Conservative |
|
Cray Valley West (Pre May 2022) |
Gary Ernest Stevens |
Conservative |
|
Crystal Palace (Pre May 2022) |
Marina Masuma Bin Kabir Ahmad |
Labour |
|
Crystal Palace (Pre May 2022) |
Angela Wilkins |
Labour |
|
Darwin |
Richard William Scoates |
Conservative |
|
Farnborough and Crofton |
Robert John Evans |
Conservative |
|
Farnborough and Crofton |
Charles Joel |
Conservative |
|
Farnborough and Crofton |
Christopher David Marlow |
Conservative |
|
Hayes and Coney Hall |
Graham Leslie Arthur |
Conservative |
|
Hayes and Coney Hall |
Peter Timothy Fortune |
Conservative |
|
Hayes and Coney Hall |
Neil Richard Reddin |
Conservative |
|
Kelsey and Eden Park |
Peter Leslie Dean |
Conservative |
|
Kelsey and Eden Park |
Diane Helen Smith |
Conservative |
|
Kelsey and Eden Park |
Dave Wibberley |
Conservative |
|
Mottingham and Chislehurst North (Pre May 2022) |
David Cartwright |
Conservative |
|
Mottingham and Chislehurst North (Pre May 2022) |
Will Rowlands |
Conservative |
|
Orpington |
Kim Davina Botting |
Conservative |
|
Orpington |
William Keith Ernest Huntington-Thresher |
Conservative |
|
Orpington |
Pauline Anne Tunnicliffe |
Conservative |
|
Penge and Cator |
Kathy Bance |
Labour |
|
Penge and Cator |
Simon David Jeal |
Labour |
|
Penge and Cator |
Kevin Charles Brooks |
Labour |
|
Petts Wood and Knoll |
Simon Henry Fawthrop |
Conservative |
|
Petts Wood and Knoll |
Keith Onslow |
Conservative |
|
Petts Wood and Knoll |
Tony Owen |
Conservative |
|
Plaistow and Sundridge (Pre May 2022) |
Gareth Geoffrey Allatt |
Conservative |
|
Plaistow and Sundridge (Pre May 2022) |
Peter Leonard Wilton Morgan |
Conservative |
|
Plaistow and Sundridge (Pre May 2022) |
Michael Turner |
Conservative |
|
Shortlands (Pre May 2022) |
Mary Frances Cooke |
Conservative |
|
Shortlands (Pre May 2022) |
Aisha Elyse Cuthbert |
Conservative |
|
West Wickham |
Nicholas Jerome Bennett |
Conservative |
|
West Wickham |
Mark Brock |
Conservative |
|
West Wickham |
Hannah Gray |
Conservative |
|